E-Mail :
Şifre :
Şifremi Unuttum | Yeni Üyelik
EFES DUS KUVET DUSAKABIN SISTEMLERI
SANAYI MAHALLESI ATATURK BULVARI 104.CADDE NO:5 ÖZKANLAR KAVŞAĞI  ISPARTA
+90 246 500 33 20
MAHMUT GÜLCÜ
+90 532 272 20 41
www.efesdus.com info@efesdus.com
Ana Sayfa > Tüm Kategoriler > İNŞAAT > inşaat > Dekorasyon  
Firma Hakkında

Efesduş Sistemleri ısparta 

1995 yılında Antalya’da mermerit küvet ve mermerit mutfak tezgahı imalatıyla hizmet vermeye başlayan firmamız, 2001 yılından itibaren akrilik küvet, duş teknesi, jakuzi hidromasaj sistemleri imalatına; 2006 yılından itibaren ise duşakabin sistemleri imalatına başlamıştır.

Ürünlerinin tamamını kendi modern tesislerinde konusunda uzman bir kadroyla imal eden firmamız, kalite standartlarına son derece önem vermektedir.

Firmamız bayi, otel ve toplu konutlar için istenilen model ve adette ürünü en kısa sürede karşılama kapasitesine sahiptir.

Kalite ve fiyat dengesine önem veren firmamız, müşterilerinin en cazip fiyatlarla, en konforlu ve estetik mekanlara sahip olmasını sağlamaktadır. Efesduş olarak teknolojiyi ve tecrübemizi kullanarak banyonuza özel küvet ve duşakabin sistemleri çözümü üretiyoruz...

Efesduş olarak teknolojiyi ve sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip ederek, ürünlerimizi her geçen gün yenileyerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine ve hizmetine sunmaktayız.

Banyonuzdaki çözüm ortağınız olarak bizi tercih eden müşteri kitlemize peşinen teşekkürlerimizi sunmayı kendimize borç biliriz...

ŞİMDİ ISPARTADAYIZ!!!

DETAYLI İNCELEME İÇİN LÜTFEN YUKARIDAKİ www.efesdus.com LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BANYO KALİTESİ

Firmamız 2001 yılından itibaren Antalya’da akrilik küvet, akrilik duş teknesi ve jakuzi hidromasaj sistemleri imalatı yapmaktadır. 2006 yılından itibaren ise duşakabin sistemleri imalatına başlamıştır. Kurumsallaşmaya son derece önem veren firmamız sağlam, dinamik ve yenilikçi yapısıyla kurulduğu günden itibaren kendini sürekli geliştirerek bugünkü konumuna gelmiştir.

Artan müşteri taleplerini ve zorlaşan rekabet koşullarını göz önünde bulunduran kurumumuz kendini sürekli yenileyerek kalite standartlarından asla ödün vermeden ürünlerini müşterilerinin ilgi ve beğenisine sunmaktadır.

Doğaya ve insana saygı prensibinden asla ödün vermeyen firmamız duşakabinlerde %99, küvetlerde %90 geri dönüşümlü hammadde kullanmaktadır.

Kendini yenilemeyen her kurumun tarihin tozlu sayfalarında yer aldığının bilinciyle sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip edip, kendimizi sürekli yenileyerek üretimlerimizi sürdürüyoruz.

Amacımız, sektörümüzde Antalya'da akla gelen ilk firma olmak ve firmamızı iç ve dış pazarda en kısa sürede hak ettiği konuma taşımaktır.

Kalite konfor ve estetiğin buluşma noktası...

Efesduş yaşadığınız mekana değer katar...

İstemek en doğal hakkınız; isteğinize uygun özgün çözümler üretmek farkımız...

Hayal ettiğiniz modern ve estetik banyoya kavuşmak isterseniz sizleri en yakın bayimizde çay içmeye bekliyoruz. Bizimle tanışmak için çok sebebiniz var. Banyonuzda rahat bir nefes; efes...

 

 

 
Faaliyet , Ürün ve Hizmetler
 
Firma Markaları
Firma Menüsü
Harita
Benzer Kategoriler
 
Dekorasyon
Şömine İmalatı
Türkiye Ticaret Hakkında Reklam Satışı Yeni Üyelik Site Yardım Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi Görüş ve Önerileriniz Kariyer İletişim Bilgileri FSibel Interactive