E-Mail :
Şifre :
Şifremi Unuttum | Yeni Üyelik
KILAVUZ YATÇILIK
Liman Mah. 23 SK. Ahmet Bileydi Apt, No: 11/15 Konyaaltı ANTALYA
0242 259 04 83 0242 259 04 89
www.kilavuzyat.com info@kilavuzyat.com
Ana Sayfa > Tüm Kategoriler > DENİZCİLİK > Denizcilik Sektörleri > Deniz İşletmeciliği  
Firma Hakkında

KILAVUZ YATÇILIK

Kılavuz Yat, 38 yılllık tecrübenin ışığında doğan genç, dinamik, eğitimli, tecrübeli, mesleki ahlaka sahip, atılımcı, sistemli ve organize çalışan profesyonel kadrodan oluşmaktadır. Gemi inşası ve onarımlarının dışında, demir çelik ile yapılabilen (Çelik konstrüksiyon, çatıdan bahçe demirlerine, demir kapıdan akaryakıt tanklarına ve gemi boru işçiliğine kadar) bütün işleri yapabilen, işin durumuna göre genişleyip daralabilen kadrosu sizin için daima hazırdır.

Kılavuz Yat, Antalya Serbest Bölgesi’nde özel bir yat firmasına, 25.90 m uzunluğunda 2 adet çelik gulet tipi yatın çelik tekne ve teçhiz donatımlarını ve boru işçiliğini, profesyonel ekibi ile çok kısa sürede Loyd teslimi yapıp, aynı anda başlayan 2 projenin bitmesini sağlayarak, Antalya bölgesinde bir ilki başarmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Kılavuz Yat, gemi inşa ve bakım onarım firması olarak, mevcut profesyonel ekibimiz ile yeni gemi inşa işlerinde, gemi bakım onarım işlerinde, çelik konstrüksiyon ve gemi boru işçiliği işlerinde hizmet etmeye devam etmekteyiz.

 
Faaliyet , Ürün ve Hizmetler
 
Firma Markaları
Firma Menüsü
Harita
Benzer Kategoriler
 
MARİNA
Bu Hizmet Bir Promosyondur.
Türkiye Ticaret Hakkında Reklam Satışı Yeni Üyelik Site Yardım Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi Görüş ve Önerileriniz Kariyer İletişim Bilgileri FSibel Interactive