E-Mail :
Şifre :
Şifremi Unuttum | Yeni Üyelik
TAYBAŞ İNŞAAT BOYA ANTALYA
Merkez Mah. Amiral Sağlam Cad. KOCAELİ
0262 412 11 87
0262 414 11 88
0 262 412 11 87
Semih TAYFUR
0532 383 37 83
www.taybas.com taybasltd@gmail.com
Ana Sayfa > Tüm Kategoriler > İNŞAAT > İnşaat > BOYACILAR  
Firma Hakkında
TAYBAŞ İNŞAAT BOYA
Taybaş İnş. Taah. Turizm ve Ticaret Ltd. Şti’nin temelleri 1985 yılında Muharrem Odabaş ve Semih Tayfur’un ortak hareket edip bir araya gelerek bünyesindeki ilk firma konumundaki Can Boya ve Kimya Sanayii’ni kurup ticaret hayatına atılmalarına dayanmaktadır.
Can Boya ve Kimya Sanayii’nin o yıllardan 1999 Marmara depremine kadar ana faaliyet konusu boya ve vernik imalatı ile bu ürünlerin Rize’den Zonguldak’a, Denizli’den Ankara’ya kadar yaklaşık 40 ili ve ilçelerini kapsayan geniş bir yelpazede pazarlaması/dağıtımı olmakla beraber, belirli süreçlerde de Antalya, Bodrum, Marmaris gibi turizm bölgelerimizdeki seçkin otellerde bu ürünlerin uygulayıcı firması olarak hizmet vermiştir.
Ne var ki; 1999 Marmara depreminde Can Boya ve Kimya Sanayii fabrikasını, dağıtım deposunu ve dağıtım araçlarını bu büyük yıkımda yitirmiştir. Tüm ticari varlıklarını kaybeden Can Boya Kimya Sanayii bu tarihten sonra ana faaliyet konusundan uzaklaşarak tamamen uygulamacı firma olarak boya sektöründe devam etme kararı almıştır.
2005’li yıllara kadar sadece boya uygulama konusuna odaklanan firma, bu yıllardan sonra seramik, granit, mermer, helikopterli şap, dış cephe sıva, dış cephe makinalı entegre sıva, söve, altı, makinalı alçı, alçıpan, iç ve dış mantolama, iç ve dış izolasyon, anahtar teslim her türlü çatı sistemleri, yeni nesil stropiyer, duvar kağıdı gibi diğer ince iş kalemlerinde de faaliyet göstermeye başlamış ve geçen zaman diliminde söz konusu tüm işlerde uzmanlaşmaya başlamıştır. 2007 yılına gelindiğinde ise Can Boya Kimya Sanayii’nin ortakları Semih Tayfur ve Muharrem Odabaş Taybaş İnş. Taah. Turizm Tic. Ltd. Şti.’ni kurma kararını almışlardır ve bu tarihten itibaren faaliyetlerinin büyük bir kısmını bu tüzel kimlik altında sürdürmektedirler.
2010 yılına gelindiğinde Taybaş ailesine 40 yataklı bir şehir oteli olan Gölcük Otel de eklenmiştir. Taybaş İnşaat büyümesini, işlerini yaptığı firmalara karşı dürüst, uyumlu ve kaliteli imalat yapmasına borçludur. Bu kitapçıkta referans gösterilen işlerin tamamı firmamız için gurur kaynağıdır.
Taybaş İnşaat olarak ayrıca övündüğümüz konuların birinci sırasında bu kadar yoğun geçen iş tempomuza rağmen çalışmış olduğumuz firmalarla en ufak bir sürtüşmemiz dahi olmamıştır. Çalışanlarımızla bir aile görüntüsü veren firmamız, her şeyden önce insani değerler ve çevreye duyarlı olma konusunda oldukça hassas davranmaya çalışmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz prensizler ve uygulamalar doğrultusunda çalışmalarımıza dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de dürüst ve uyumlu devam etme kararlılığı içerisindeyiz.
 
Faaliyet , Ürün ve Hizmetler
 
Firma Markaları
Firma Menüsü
Harita
Benzer Kategoriler
 
ALÜMİNYUM DOĞRAMA
ASANSÖR
BANYO MUTFAK
BİNA BAKIM ONARIM
BOYACILAR
EMNİYET ALETLERİ
HAFRİYATCILAR
HARİTA
İNŞAAT DEMİRİ
İNŞAAT MALZEMELERİ
JENERATÖR
KİREÇ
KİREMİT
KOOPERATİFLER
MİMARLIK MÜHENDİSLİK
MÜTEAHHİT FİRMALAR
PROJE TAAHHÜT
SONDAJ
SU VE SIHHİ TESİSAT
TUĞLA
Bu Hizmet Bir Promosyondur.
Türkiye Ticaret Hakkında Reklam Satışı Yeni Üyelik Site Yardım Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi Görüş ve Önerileriniz Kariyer İletişim Bilgileri FSibel Interactive