E-Mail :
Şifre :
Şifremi Unuttum | Yeni Üyelik
BURHAN ALÜMİNYUM
Yıldız Mah. 220 Sk. Fatih Apt. No: 10/A  ANTALYA
0242.244 35 15
Yaşar TAPILAK
0538.456 61 18
www.burhanaluminyumpen.com info@burhanaluminyumpen.com
Ana Sayfa > Tüm Kategoriler > PVC KAPI VE PANEL SİSTEM > PVC Kapı Pencere Sistemleri > ALÜMİNYUM - PVC  
Firma Hakkında

Burhan Alüminyum

Türkiye çapında; uzman ve deneyimli elemanlarıyla, her an  yeni proje ve çalışmalara hazır, teknik bir ekibe ve hepsinden önemlisi, geniş bir refaransa sahiptir.

Gelişen Türkiye ye paralel olarak; her geçen gün kendisini yenileyen şirketimiz, Modern çağın çizgisini yakalayan son derece estetik ve işlevsel geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Sektöründe Kaliteyi, Sağlamlığı ve Estetikliği ön planda tutan şirketimiz; Şimdi ye kadar Şirketimize Güven duymuş, tüm dostlarımıza, Yapı sahibi, Mimar - Mühendis ve teknik insanlarımıza, Kurum ve kuruluşlara minnettarlığını sunar.

 Geçmişte oluşumuza katkıda bulunup; bugün bizlerle olamayan, Geçmişde onlarla olup; bugün beraber olmadığımız; bizlere emeği geçmiş kişi ve kuruluşlara teşekkürü her zaman borç biliriz.

Aynı uğraşı, sıkıntıları, sorun, sevinç ve keyifleri benzer olarak yaşadığımız; RAKİP demeye dilimizin varmadığı ve bizlerin daha doğruya, daha güzele yönelmemizde itici güç olarak kabul ettiğimiz değer sahibi meslektaşlarımızada saygı ve başarı dileklerimizi sunarız.

Şüphesiz ki gelecek kuşakların kavuşacağı; Güzelin çirkine, doğrunun eğriye ve nihayet erdemin erdemsizliğe geçit vermeyeceği, daha güzel günleri görmek ümidiyle; yaşanılır bir ülke ve dünya hepimizin hedefi...

Bunu biliyor, seviniyor ve gurur duyuyoruz.

Saygılarımızla...

                                   BURHAN ALÜMİNYUM ANTALYA

 
Faaliyet , Ürün ve Hizmetler
 
Firma Markaları
Firma Menüsü
Harita
Benzer Kategoriler
 
ISI CAM
KAPI PENCERE
PVC
Bu Hizmet Bir Promosyondur.
Türkiye Ticaret Hakkında Reklam Satışı Yeni Üyelik Site Yardım Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi Görüş ve Önerileriniz Kariyer İletişim Bilgileri FSibel Interactive