E-Mail :
Şifre :
Şifremi Unuttum | Yeni Üyelik
SAKA PİROTEKNİK & PARTY WORLD
Altındağ Mah. Turgut Reis Cad. Ada Apt. No: 44/C ANTALYA
0242.247 54 00
0242.247 54 01
0242.247 54 07
Salih SAKA
0533.493 66 67
www.sakapiroteknik.com info@sakapiroteknik.com salih.saka@sakapiroteknik.com
Ana Sayfa > Tüm Kategoriler > DÜĞÜN ORGANİZASYON > Düğün Organizasyon > SES VE IŞIK SİSTEMLERİ  
Firma Hakkında

 

SAKA PİROTEKNİK & PARTY WORD


Havai Fişek, Organizasyon ve Reklam sektöründe bulunduğu 10 yılı aşkın tecrübesi ile 2003 yılında kurulmuş olup, sektöre kısa zamanda yön veren sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Sektöre bu ürünlerin ithalatı, gösteri organizasyonu, reklam ve toptan satışı ile hizmet vermektedir. 
Firmamızın açılışından bu güne kadar yapmış olduğu çeşitli reklam ve organizasyon düzenlemeleri ve ithal etmiş olduğu ürünler ile kısa sürede tanınmış ve beğenilmiştir. Firmamız yeniliğe açık ve uzak görüşlü girişimci kimliği ile içinde bu sene de yeni imajı ve yepyeni profesyonel ürünleri ile siz değerli iş arkadaşlarımızı karşılamaya hazırdır.

SAKA PİROTEKNİK & PARTY WORD
Sektördeki değişiklikleri sürekli takip eden firmamız, çağdaş iş anlayışı içerisinde pazardaki yeni talepleri karşılamak için kalite standartlarını yükselterek yerli ve yabancı piyasalarda Havai Fişek ve ürünlerinin seçkin markalarından biri haline gelmeyi hedeflemektedir.
“Bireysel ve kurumsal amaçları tatmin edecek değişimleri sağlamak üzere, ürün, hizmet ve fikirlerin şekillendirilmesi (üretilmesi), fiyatlandırılması, dağıtım ve tutundurulmasını planlama ve uygulama sürecidir.” fikrini benimseyen firmamız pazarlama faaliyetlerini bu fikir üstünde yürütmektedir.

SAKA PİROTEKNİK & PARTY WORD
Uzman teknik kadrosu, modern teknolojik ekipmanları ve tecrübeli çalışanları ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firma bünyesinde bulunan tüm ürünleri ithal etmekte olup sınıfının en kaliteli ürünlerini sizlere sunmaktadır. Firmamız, rekabet edebilmek, başarıyı sürekli tutabilmek ve ürün kalitesinin kusursuz olması için sipariş başlangıcından bitimine kadar tüm ürünler ile tek tek ilgilenmek üzere ithal edilen ülkede bulunmaktadır.
Amacımız yenilikçi, sürekli ve kaliteli ürünler sunarak müşterilerimize kendi sektörlerinde en üst kalitede ürün kullanımı sağlamaktır. 
Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve bizimle yapmış olduğunuz işbirliğinden dolayı teşekkürlerimizi iletir, işlerinizde başarılar dileriz.

SAYGILARIMIZLA 
SAKA PİROTEKNİK&PARTY WORD

                       SALİH SAKA

 
Faaliyet , Ürün ve Hizmetler
 
Firma Markaları
Firma Menüsü
Harita
Benzer Kategoriler
 
DÜGÜN SALONLARI
EGLENCE ORGANİZASYON
EVLİLİK DANIŞMANLIĞI
FOTOGRAFÇILAR
FUAR ORGANİZASYON
GELİNLİK
HAVAİ FİŞEK
SES VE IŞIK SİSTEMLERİ
Bu Hizmet Bir Promosyondur.
Türkiye Ticaret Hakkında Reklam Satışı Yeni Üyelik Site Yardım Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi Görüş ve Önerileriniz Kariyer İletişim Bilgileri FSibel Interactive